animals-pigeon
צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם ההדברות

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך – איך נפטרים מהיונים בעצמנו?

היונה היא סמל השלום. היונה נהנית מתדמית של תום ושל טוהר, אך זאת רק עד שהיא מתקרבת אלינו קצת יותר מידי. יונה שמתנחלת במרפסת או בגינה או מה שקורה בדרך כלל, להקה של יונים המוצאים לעצמם מקום באזורי המחיה שלנו, הופכים מהר מאוד למטרד של ממש. במקרים כאלה אנחנו מחפשים כל דרך אפשרית שתרחיק מאתנו את היונים.

אז איך מרחיקים את היונים?

חשוב להבין את הנטייה של היונים לקנן בשטחים עירוניים כמו אדני חלונות, במרפסות, במסתורי הכביסה, בגגות הרעפים או במזגנים וכדומה. זאת בגלל שהיא חוששת מהינשופים ושאר בעלי החיים הנמצאים באזורים הכפריים או החקלאיים באופן כללי.

היות ורבים באוכלוסייה סובלים מבעיית היונים, ישנו ביקוש רב לסיוע מקצועי לצורך הרחקת היונים. למרחיקי היונים יש כמה וכמה שיטות יעילות המסייעות בהרחקת היונים. אך האמת היא שיש גם שיטות אותן אפשר לבצע לבד ובכך להרחיק את היונים מהאזורים בהם אנחנו לא רוצים לפגוש בהם.

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך

יש כאלה הטוענים שדיסקים כסופים מסנוורים את היונים. זו הסיבה שאנחנו רואים בהרבה מרפסות או על סורגי החלונות את הדיסקים המתנופפים. יש כאלה הטוענים כי שקיות מרשרשות גם תעשינה את העבודה. בשטח, זה לא תמיד עובד ולא פעם היונים מתגברות גם על זה וממשיכות להופיע.

יש כאלה המציבים דחלילים בדמויות אנושיות או בדמות בעלי חיים גדולים על מנת להרחיק את היונים. גם זה לא תמיד עובד לאורך זמן.

הפתרון היעיל באמת זה בדרך כלל התקנה של רשתות באזורי הכניסה של היונים. זהו מחסום פיזי שמונע מהיונים לחדור למקום.

הרחקת יונים בעזרת אנשי מקצוע

אם ניסיתם והתאמצתם להרחיק את היונים ולא ממש הצלחתם, כדאי שתפנו אל אנשי המקצוע. הם ידעו מה ואיך לעשות על מנת להרחיק באופן סופי את היונים.

  • דוקרנים – ישנה אפשרות לעשות שימוש בדוקרנים שימנעו מהיונים לעמוד במקומות בהם הם לא רצויים. חשוב לדעת כי גם שם יש יונים שמצליחות להתחכם ולמצוא לעצמן מקום נוח לעמוד.
  • חוטי רטט – אלו גם כן עשויים למנוע את נחיתת היונה באזורים בהם היא לא רצויה.
  • רשתות – התקנה מקצועית של רשתות על ידי אנשי מקצוע יוכל גם כן למגר את הבעיה באופן סופי.

ישנן עוד שיטות שונות אשר אלו יועלו על ידי אנשי המקצוע בהתאם לחומרת הבעיה על מנת שאכן אפשר יהיה לסלק באופן סופי את היונים מהזירה.

עופי יונה..

אז למרות שהיונה היא כל כך נאה וכל כך תמה, כאשר היא נמצאת באזורי המחיה שלנו כמו במרפסות, בגינות או בשדה, שם היא גורמת ללא מעט נזק והיא מהווה מטרד של ממש.

היונה מותירה אחריה הרבה מאוד לכלוך, היא הומה בשעות הבוקר המוקדמות ברמה שעשויה לגרום לפגיעה באיכות החיים והיא גם חשודה בהעברת מחלות וכינים.

הרשימה הזו בהחלט לא מזמינה והיא ממש לא נעימה וברור כי אף אחד לא שש לחיות עם מפגעים כאלה בתוך הבית הפרטי שלו.

חשוב לזכור. אם היונים גילו את המרפסת שלכם או גרוע יותר את הבית שלכם כמקום נעים ומזמין עבורם, לא כדאי לקחת את זה כמחמאה ולקוות שעם הזמן הן תמצאנה מקום חילופי. כי ליונים ישנה נטייה להתקבע למקום ולחזור לשם שוב ושוב ועוד עם תוספת כוח…

על כן, אם גם אתם סובלים מהיונים, פנו בהקדם אל המומחים של חברת סופר הדברה והיוועצו בהם, מה ואיך לעשות על מנת שהיונים יעזבו את המקום.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: