bedbugs
צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם ההדברות

הדברת פשפש המיטה מחיר החל מ399₪ בלבד [כולל אחריות]

הדברת פשפש המיטה היא פעולה מורכבת ולא ממש קלה לביצוע. הפשפשים באופן כללי יודעים להסתתר היטב. במקרה של פשפש המיטה הוא מסתתר בין כלי המיטה, הסדינים, המזרונים והוא די קשה לאיתור. האמת היא שגם כאשר כבר יודעים על קיומו של פשפש המיטה בגלל העקיצות וסימני הדם הנוצרים על כלי המיטה, עדיין יהיה קשה מאוד לקטול את ביצי הפשפשים שקשים מאוד למיגור. הם לא ממש מתרשמים מחומרי הריסוס ויש צורך במקצועיות וידע רב הנובע מתוך ניסיון בהתמודדות מולם.

זו הסיבה שהדברת פשפש המיטה היא הדברה יקרה מאוד יחסית לכל סוגי ההדברות של בעלי החיים האחרים.

הדברת פשפש המיטה – איך זה נעשה?

למעשה הדברת פשפש המיטה כוללת כמה וכמה שלבים.

  • איתור הפשפשים – ראשית יש לחפש היטב את מקומות הקינון של הפשפשים. זהו תהליך שעשוי לארוך הרבה זמן במיוחד אם מדובר בבית גדול שיש בו הרבה חפצים. הסריקה עשויה לארוך שעות ארוכות.
  • סריקה יסודית – מעבר לסריקה המדוקדקת של כל חדרי הבית, המיטות, כלי המיטה ומתחת למזרונים. יש לסרוק גם את החריצים הקיימים בקירות, את בסיסי המיטות ולפעמים גם את שקעי החשמל. במקרים רבים יהיה צורך לפרק את השקעים כי פשפש המיטה אינו בוחל מפלישה לתוכם.
  • שאיבה יסודית של כל הבית – לאחר הסריקה יש לשאוב באמצעות שואב אבק עוצמתי את כל חלקי המיטות. וכן את השטיחים, הספרים ולמעשה כל מקום אפשרי בבית. במהלך השאיבה הנעשית על ידי אנשי מקצוע הם מגיעים לפינות הכי מרוחקות בבית שגם אתם לא תמיד מכירים אותם. כי רק כך אפשר להבטיח את ההרחקה המוחלטת של הפשפשים מהבית.
  • הדברת פשפש המיטה באמצעות קיטור – אז אולי כל השלבים אותם מנינו עד כה נראים לכם פשוטים למדי ואפשריים לביצוע באופן עצמאי. אך כאן מגיע תורם של התותחים הכבדים.

לאחר כל הניקיונות וכל השאיבות של הבית, המדביר יעבור עם מכונת קיטור מיוחדת. המכונה פועלת בעוצמה גבוהה של 60 מעלות ויותר על כל הפינות, המקומות, החורים והסדקים בהם עשויים להימצא הפשפשים. הטמפרטורה הזו של שישים מעלות ומעלה היא טמפרטורה גבוהה מאוד שהיא בלתי אפשרית להמשך קיומם וחייהם של הפשפשים וגם של הביצים שלהם. כך למעשה קוטלים את כולם באופן סופי.

  • ריסוס – לאחר כל השלבים הללו של הסריקות, הניקיון, השאיבה והקיטור, יעבור המדביר גם עם חומר ריסוס מיוחד שכולל מעכבי גדילה לביצי הפשפשים. כך שלמקרה ונשארו ביצים, הם לא יוכלו להתפתח ולגדול.

אחריות על העבודה

בכל הדברה ולא משנה לאיזו מטרה, חשוב מאוד לקבל אחריות מצד המדביר שיבוא שוב בכל מקרה בו יתגלה בכך צורך. לא פעם מתברר לאחר ההדברה כי ההדברה לא פעלה את פעולתה באופן מלא. וישנם עוד מקומות בבית מהם בוקעים נמלים, תיקנים או שאר מזיקים. המדביר שנותן אחריות על העבודה, יבוא שוב ויטפל בכל תקלה.

כאשר מדובר בפשפשים, האחריות חשובה עוד יותר. כי למרות המיגור וההדברה הנעשים באופן כל כך יסודי ומקצועי, עדיין ייתכנו מקרים אשר בהם הצליחו הפשפשים המתוחכמים לשרוד וכאשר המדביר עוזב את המקום הם יוצאים שוב לעמלם.

על פי רוב בהדברת פשפשים המדביר יבוא שוב כעבור שבועיים שזהו טווח הזמן בו אפשר לבדוק האם אכן ההדברה פעלה את פעולתה. בכל מקרה בו עדיין ישנם פשפשים חיים, הוא יטפל בהם שוב באמצעות חומרי ההדברה הייעודיים.

בכל מקרה, ישנה בדרך כלל אחריות על הדברת פשפש המיטה למשך שלושה חודשים.

אם אתם מחפשים חברה מומלצת להדברת פשפש המיטה, אנו בחברת סופר הדברה נשמח לתת לכם שירות. עם ניסיון של יותר מ20 שנה, ומחירים מנצחים, נשמח לעזור לכם לפתור כל בעיה!

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: