bedbugs
צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם ההדברות

הדברת פשפשים, ריסוס פשפשים מחיר החל מ399₪ בלבד

יש אנשים שמכירים את הפשפשים רק מ 'שוק הפשפשים'. אז האמת היא שהפשפשים הם הרבה מעבר לשם או כינוי של שוק כזה או אחר. הפשפש ידוע כבעל חיים מטריד במיוחד הפוגע מאוד באיכות החיים של האדם. בישראל של היום מוכרים מאות רבות של מיני פשפשים. אחד הפשפשים המוכרים ביותר וגם המטריד ביותר זהו פשפש המיטה. נלמד במאמר שלפנינו להכיר את הפשפש, לדעת לזהות אותו והחשוב ביותר ללמוד איך להיפטר ממנו באמצעות הדברת פשפשים יעילה.

הפשפש – לא נעים להכיר

הפשפש הוא חרק – טפיל חיצוני לבעלי חיים. הצבע שלו הוא חום אדמדם. גודלו של החרק הבוגר לא עובר את החמישה עד שישה מ"מ.

הפשפש מעדיף לשהות במקומות נסתרים והוא מעדיף במיוחד מצע מחוספס. חשוב לדעת שהפשפשים לא מעבירים מחלות כפי שיש רבים הסבורים כך. אך העקיצות של הפשפשים הן מאוד לא נעימות.

הפשפשים עוברים דרך שטיחים, דרך מזרונים, דרך רהיטים, דרך מזוודות ואפילו דרך ספרים . אפשר למגר את המכה על ידי שאוטמים היטב את כל החורים והסדקים בבית ורק אחר כך שואבים באמצעות שואב אבק את כל הפשפשים שנמצאים במקום. זוהי כמובן שיטה להדברה ירוקה של הפשפשים ודרך להתפטר מהפשפשים בלי לעשות שימוש בחומרים כימיים.

הדברת פשפשים – איך נפטרים מהפשפשים?

חשוב לדעת שהדברה רגילה של הפשפשים באמצעות חומרים כימיים היא הדברה שחייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים שיודעים איך להגיע אל המקומות בהם מסתתרים הפשפשים והם גם יודעים איך לטפל בהם עד למיגור המוחלט שלהם. כי הפשפשים הם עם חזק שמצליח לשרוד גם את חומרי הריסוס החריפים ביותר. רק אם מצליחים לאתר את הקינים שלהם ולטפל בכל אחד מהם באופן נקודתי, אפשר להיות רגועים שאכן המכה תיגמר.

הדברת פשפשים – האם זה מסוכן?

חשוב לדעת שכל הדברה הנעשית באמצעות חומרים כימיים היא הדברה שעלולה להיות מסוכנת. לא אחת שמענו על מקרים שנגמרו באסונות של ממש לאחר שנעשה שימוש בחומרי הדברה בלתי מפוקחים על ידי מדבירים שפעלו בחוסר אחריות. אז עד כמה שהדברה יכולה להיות מסוכנת, היא תהיה מסוכנת פי כמה וכמה במקרים אשר בהם ההדברה נעשית על מנת למגר את הפשפשים. כי הפשפשים מסתתרים באופן טבעי במזרונים, בספות ובאזורים שם חומרי הריסוס עשויים להיות מאוד מסוכנים עבור האדם ובמיוחד עבור ילדים ותינוקות. זו הסיבה שקשה מאוד להשיג את השליטה על הפשפשים כאשר אין את הידע המקצועי איך להגיע אל אותם הפשפשים בלי לסכן את האנשים החיים בבית.

הדברה ירוקה או הדברה רגילה?

אז כאן עולה השאלה המהותית, במה אכן כדאי לבחור. האם חשוב ללכת על הדברה רגילה על מנת שאפשר יהיה להיות בטוחים ב'זבנג וגמרנו' שמבטיחים לנו חומרי ההדברה המסורתיים או שמא עדיף לבחור בהדברה ירוקה.

אז האמת היא שלא נוכל להכריע כאן בעניין. כי יש בהחלט אנשי מקצוע מומחים שיודעים לאתר ולטהר היטב את קיני הפשפשים, מבלי לסכן את בני הבית.

אך אנשים שרוצים לתת צ'אנס להדברה הטבעית, בהחלט יכולים למצוא מענה גם בשיטה הזו.

בעיקרון ההדברה תעשה על ידי שאיבה יסודית של הספות, המזרונים והשטיחים בבית, לאחר מכן יכובסו כל כלי המיטה בטמפרטורה גבוהה והייבוש הסופי שלהם תחת קרני השמש ימגרו באופן מוחלט את הפשפשים. אז נכון שזה יותר מורכב וזה דורש עבודה יסודית אך מי שעושה את זה כמו שצריך, אכן מצליח להיפטר מהבעיה.

בכל מקרה, אם אתם הולכים על הדברה, אף פעם אל תתפשרו על המקצועיות של אנשי המקצוע. כי זוהי הערובה להדברה מקצועית, יעילה ובטוחה.

אם אתם מחפשים חברת הדברות מומלצת להדברת פשפשים, אנו בסופר הדברה נשמח לשרת אתכם. עם מחירים מנצחים, ניסיון של יותר מ20 שנים, ומקסימום מקצועיות.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: