flea-30753_640
צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם ההדברות

הדברת פרעושים, פותרים את הבעיה מהשורש במחיר הכי זול במדינה

פרעושים הנמצאים בבית או בשטח שסביבו, מסכנים בעלי חיים ואת דרי הבית. פרעושים עוקצים, מטרידים, מעבירים מחלות ואף גורמים לגירויים וגירודים לא נעימים בעור. הדברת פרעושים, היא משימה מורכבת, עקב קצב ההתרבות המהיר שלהם, אולם לחברת "סופר הדברה", יש את כל הידע והכלים, להשמדת הפרעושים בפעם אחת ולתמיד.

הכרו את הפרעוש

הפרעושים הם טפילים, הניזונים מדם של יונקים או עופות, לפרעושים זוג רגליים אחוריות מפותחות במיוחד, המאפשרות לפרעוש יכולת ניתור גבוהה, אל הפונדקאי ממנו הוא ניזון. פרעושים פעילים בעיקר באביב ובקיץ, ונקבת הפרעוש מטילה מאות ביצים במהלך חייה. אורך חייו של פרעוש נע בין שבועיים לשלושה, נקבת הפרעוש וגם הזכר – עוקצים.

כיצד מגיעים הפרעושים לתוך הבית

פרעושים מגיעים בדרך כלל מחיית המחמד, הפרעושים נצמדים לפרוות בעל החיים בעת הטיול מחוץ לבית, וכך מגיעים גם לתוך הבית. לפיכך, את הדברת הפרעושים חשוב לבצע, רק לאחר טיפול בחיות המחמד, נגד פרעושים. פרעושים יכולים גם להגיע, על גבי מכרסמים למיניהם, כגון חולדות או עכברים, לפיכך, את הדברת הפרעושים, חשוב לעשות רק לאחר לכידת המכרסמים בבית.

נזקי הפרעושים

עקיצת פרעוש אומנם מגרדת, אך זהו אינו הנזק היחיד שלה, פרעוש המוצץ לחיית המחמד את הדם, עלול לגרום לאנמיה – כלומר לחוסר דם. בנוסף, יכול הפרעוש גם להעביר לחיית המחמד, את תולעת הסרט הרע, טפיל המסוכן לבעלי חיים, ואף עלול לגרום למותם. הסכנה העיקרית עבור בני אדם, היא העברת מחלות זיהומיות, על ידי מציצת דם מאנשים נגועים.

סימנים המעידים על קיומם פרעושים בבית ובחצר:

  • חיית המחמד שלכם מתגרדת? – זה סימן ברור להימצאות פרעושים.
  • עקיצות – סימני עקיצה כואבים בכל הגוף.
  • צואה – הפרעושים מפרישים אחריהם צואה, הנראית כמו פלפל שחור, הצואה יכולה להימצא על המיטה, הספה או השטיחים.

הכנת הבית להדברת הפרעושים

לקראת הדברת הבית על ידי סופר הדברה, חשוב לבצע מספר דברים: 

  • להכניס את כל הבגדים, הסדינים והציפות, להרתחה של 60 מעלות.
  • לשאוב את כל הספות, המזרנים והשטיחים, להוציא את השקית של השואב לסגור אותה, להכניס אותה לשקית נוספת ולזרוק לאשפה.
  • לשטוף את הבית היטב, ממש לפני ביצוע ההדברה.

הדברת פרעושים

כדי להדביר בהצלחה את הפרעושים מהבית ומהחצר, על המדביר לטפל גם בביצים ובזחלים ולא רק בפרעושים עצמם. המדביר ירסס את כל שטח הריצפה בבית, ויקפיד לרסס גם כל פינה בבית, אולם בחוץ, אין צורך לרסס את החצר כולה, כיוון שפרעושים אינם נמצאים במקומות בהם יש שמש ישירה. המדביר יתמקד בחצר, באזורי המרבץ של בעלי החיים ובמקומות המוצלים.

בסיום ההדברה

בתום ההדברה, מומלץ לצאת מהבית לפחות לשעתיים שלוש, ובמקרה שיש תינוקות או ילדים קטנים, אף לשש שעות. לאחר 24 שעות מנקים את חומר ההדברה עם מים בלבד, ובמקרה שיש ילדים בבית, ניתן לנגב את הריצפה, במטלית לחה בלבד, ברגע שאתם חוזרים הביתה. לאחר 2-3 ימים ניתן לבצע שטיפה יסודית, עם חומרי ניקיון.

בחירת חברה להדברת פרעושים

חשוב לבדוק שלחברת ההדברה שבחרתם, יש רישיון בתוקף, ולקבל עליה המלצות וחוות דעת ממכרים ושכנים, זאת כדי שתוכלו להשאיר את המדביר בבית, בלב שקט.

סופר הדברה

חברת סופר הדברה מדבירה בין היתר, פרעושים, ומשתמשת לשם כך בחומרי הדברה איכותיים וידידותיים לסביבה בלבד. החומרים בטוחים לאדם ולחיות המחמד, ומאפשרים חזרה מהירה הביתה לאחר הטיפול. חברת סופר הדברה, מספקת אחריות על ההדברה, ומעניקה ללקוחותיה שירות מהיר, מקצועי ואמין, במחיר הטוב ביותר.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: