animal-mouse
צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם ההדברות

הדברת עכברים בפריסה ארצית מחיר החל מ249₪ בלבד [כולל אחריות]

ישנם חיים וחרקים שלא ממש גורמים לנו נזקים מעבר להפרעה אסתטית. כמו לדוגמא נמלים או בעלי תיקנים שאנחנו לא רוצים לראות אותם במחיצתנו אך הם לא ממש מזיקים לרכושנו. אך יש גם בעלי חיים שממש פוגעים בנו וברכוש שלנו כמו לדוגמא החולדות והעכברים שמסוגלים לגרום לנזקים חמורים ביותר. הם עלולים להשמיד יבול חקלאי ומצרכי מזון בייחוד אם הם נמצאים באזורים חקלאיים וכפריים. באזורים אלו הם נמצאים יותר מכל מקום אחר ועל כן אנשים המתגוררים בקומות קרקע ובבתים צמודי קרקע יסבלו הרבה יותר מדיירים בכל מקום אחר. במקרה כזה – אין לנו הרבה ברירות, ונזדקק לשירות הדברת עכברים.

הדברת עכברים – איך נלחמים ביצורים הקטנים?

ישנם שני מישורים עיקריים אשר באמצעותם מדבירים את העכברים.

  • הדברה כימית – הדברת עכברים  שנעשית על ידי פיזור של פיתיונות מורעלים. בדרך כלל יהיו אלו גרגירי דגנים שיהיו ספוגים ברעל. מסיבות בטיחות נוהגים לצבוע את אותם הדגנים בצבע בולט.
  • הדברה ביולוגית – האויבים הטבעיים של העכברים אלו הם החתולים והתנשמות. אם הם יהיו בשטח, הם יסייעו במלחמה נגד העכברים.
  • הדברה מונעת – האמת היא שהדרך הטובה ביותר היא מניעה. זוהי לא הדברת עכברים במובן הפשוט של המילה אך כאשר פועלים באופן כזה ונוקטים צעדי מניעה, העכברים לא יוכלו להגיע למקום ולהתרבות בו.

המניעה היא על ידי אריזה הרמטית של כל מוצרי המזון ושימוש באריזות קשיחות אותם לא יוכלו המכרסמים לפרוץ. מעבר לכך חשוב לחסל באופן ממוקד את המכרסמים במאורות בהן הם חיים. כך למעשה אפשר להפחית את שכיחותה של הבעיה.

מהם האמצעים המקובלים להדברת עכברים?

בניגוד לאזורים חקלאיים או שטחים פתוחים השימוש בפיתיונות מורעלים בסביבה ביתית יהיו אסורים בתכלית. זאת בגלל שהעכברים והחולדות הם יונקים גדולים יחסית ועל מנת להרעיל אותם יהיה צורך להשתמש בכמות גדולה מאוד של רעל. כמות כזו של רעל בבית עלולה להיות מסוכנת מאוד לדיירי הבית וכמובן לילדים צעירים או לחיות מחמד.

על כן, כאשר ישנם עכברים בבית, יש ללכוד אותם בצורות אחרות שהן יותר טבעיות. על פי רוב ייעשה שימש במלכודות מסוגים שונים כמו מלכודות דבק שמדביקות אליהן את רגלי העכברים בלי שהם יוכלו להימלט. (יש הטוענים שמדובר במלכודת אכזרית למדי) או במלכודות קפיץ שאלה הורגות את העכבר באופן מידי.

את המלכודות הללו מניחים במסלולי התנועה של העכברים. על פי רוב יהיה זה לצד קירות הבית שם נוטים העכברים לנוע.

איך תדעו שעכברים או חולדות חדרו לביתכם?

אם מדובר באזורים עירוניים החשש לביקור עכברים הוא נמוך יחסית. אך אם אתם מוצאים מוצרי מזון נגוסים או אכולים למחצה, אריזות שונות של מזון קרועות כשתוכנן שפוך, כמו גם גללים שנשארו בשטח, ייתכן מאוד שאלו יעידו על אורחים בלתי קרואים ממשפחות המכרסמים.

חשוב לזכור כי בסביבה העירונית העכברים לא יגיעו אם לא יהיו להם סיבות 'טובות'. כי בעיר הם לא נחשבים כמכת טבע. אך אם לא תדאגו לפינוי מצבורי אשפה, אתם תשאירו את הביוב פתוח, תשאירו מכסי ביוב שבורים או פחי אשפה פתוחים ושיירי מזון שלא יפונו כראוי כמו במסעדות או בשווקים, העכברים יזהו די מהר את המפגעים הללו והם יגיעו לשם בהמוניהם.

במקרים אשר בהם ישנה מכת עכברים באזורים נרחבים, חשוב ליידע את הרשויות העירוניות ולבקש את התערבותם ואת טיפולם.

כאשר אתם מחפשים אנשי מקצוע לצורך הדברת עכברים, חשוב שתפנו אל אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים וכך תוכלו להיות רגועים שהמלאכה אכן תתבצע כראוי ובמלוא הביטחון.

כי כשמדובר בהדברה, חשוב להקפיד מאוד על כל התקנים וכללי הבטיחות המחמירים. ובדיוק בשביל זה חברת סופר הדברה נמצאת כאן בשבילכם!

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: