mouse
צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם ההדברות

הדברות מכרסמים, לוכד מכרסמים החל מ200₪ בלבד

גם מי שממש אוהב בעלי חיים, לא ישמח בלשון המעטה לגלות בחדר השינה שלו באישון ליל עכבר תוהה מתרוצץ. ברור שאם אתם מנהלים אולם אירועים, עכברים או חולדות שימצאו לעצמם מקום בדשא המטופח או במטבח האולם, לא יוסיפו לרייטינג שלכם. זו הסיבה שחשוב כל כך להדביר את בעלי החיים הללו כאשר מגלים כי הם פלשו לטריטוריה הפרטית שלכם. הדברות מכרסמים מבצעים באמצעות חומרי הדברה ייעודיים שהם כמובן מורשים לשימוש במכרסמים, בתוספת אביזרים שונים המסייעים בלכידת המכרסמים. כמו לדוגמא מלכודות קפיץ או מלכודות דבק מקצועיות הנותנות מענה לכל סוגי המכרסמים ובעלי החיים כמו חולדות, עכברים וכדומה.

מי הם המכרסמים המוכרים בארץ?

המכרסמים המוכרים ונחשבים כמזיקים ביותר בארץ, הם בעיקר העכברים והחולדות. ישנם כמה סוגים וזנים של עכברים ושל חולדות. יש את עכבר הבית, יש את עכבר השדה ויש עכבר מצוי.

החולדות אף הן נחלקות ל-3 סוגים – החולדה הנורווגית, חולדת החוף והחולדה המצויה.

החולדות והעכברים ניזונים ממזונם של בעלי החיים ומשיירי המזון שלנו.

את העכברים אפשר למצוא כמעט בכל מקום. יש לכם יכולות טיפוס מדהימות כאשר הם מסוגלים לטפס ולהגיע לקומות גבוהות תוך שניות ספורות בלבד. הם יכולים לשרוד במצבורי אשפה ובביובים. הם גם אוהבים להסתתר מאחורי התנור או המקרר ואף מאחורי ארונות או מיטות.

עיקר הפעילות שלהם היא בשעות הלילה. כך שגם אם אתם לא רואים במהלך היום כולו את העכברים או את החולדות ואף המלכודות לא ממש מזמינות אותם בשעות האור, זה עדיין לא אומר שהם לא נמצאים. כי עם רדת החשיכה, או אז הם יפציעו מחוריהם. ייתכן שזה יקרה כאשר בני הבית כולם ינומו את שנתם והם כלל לא יהיו מודעים לעובדה כי עכבר או חולדה מטיילים בביתם ועושים בו כבתוך שלהם.

איך תזהו את הימצאותם של מכרסמים בבית?

הצלחנו להלחיץ אתכם? אז האמת היא שלא זו הייתה המטרה שלנו. אך בכל זאת חשוב ללמוד להכיר ולזהות את טביעות האצבע של המכרסמים, על מנת שאפשר יהיה להקדים תרופה למכה, כלומר להציב מלכודות שיתפסו את העכברים לפני שהם יצליחו לגרום לנזקים לבית או למוצרי החשמל.

מהן השיטות להדברות מכרסמים?

ישנן כמה וכמה שיטות להדברות מכרסמים.

השיטה פחות או יותר מבוססת על דבר אחד. הנחת פיתיון בתוך מלכודת שימשוך אליו את העכבר. יש מלכודות שבהם העכבר יינעל מיד ברגע שהוא ייכנס אל תוך המלכודת ושם הוא יישאר כלוא עד שבני הבית ישחררו אותו לטבע. יש את המלכודות המבוססות על קפיץ שקופץ ברגע שהעכבר דורך על בסיס המלכודת. העכבר ימות מיד מעוצמת המכה שהוא יחטוף מהקפיץ. יש  מקרים אשר בהם מרעילים את המזון שמניחים בתוך המלכודת. זאת רק במקרים אשר בהם מדובר במכה של עכברים באזורים חקלאיים שם הם מזיקים ליבול ואין דרך אחרת להתפטר מהם.

זה נשמע מאוד אכזרי להרוג בעל חיים תמים שבסך הכול בא לחפש את מזונו.

אך חשוב לזכור כי העכברים עלולים לגרום לנזקים חמורים ואלה בהחלט עשויים להצדיק את הדברות המכרסמים.

פונים אל אנשי מקצוע להדברות מכרסמים

חשוב לדעת כי בכל מה שקשור להדברות מכרסמים, חובה להיעזר באנשי מקצוע הבקיאים בכל התחום של הדברה והם יודעים להתאים לכל חיה, חרק או מכרסם את אופן ההדברה הנכון.

הם כמובן אמורים לפעול במלוא האחריות והבטיחות ועם חומרי הדברה תקניים שלא יזיקו לאנשים או לחיות המחמד.

רק כך אפשר יהיה לקוות שהאזור יהיה נקי מכל אורח בלתי קרוא.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית להדברות מכרסמים, אנו בסופר הדברה נשמח לספק לכם את השירות. עם מעל ל20 שנות ניסיון, מחירים מנצחים, ומקסימום. מקצועיות!

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: