rats
צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם ההדברות

הדברת חולדות בפריסה ארצית מחיר החל מ249₪ בלבד

החולדה היא בעל חיים שנמנית בין ההרסניים והמזיקים ביותר לבית. כאשר אנחנו פוגשים חולדה בבית, זה גורם לרתיעה וגם לתחושת חרדה. הרבה סיפורי אימה מהלכים סביב החולדות. החל מכרסום מזון דרך העברת מחלות ועד פגיעה באנשים ע"י נשיכות. ברור כי מכה של חולדות באזור חקלאות היא בהחלט תופעה שחובה למגר אותה בטרם ייגרמו נזקים משמעותיים במקום. אך לא רק באזורים חקלאיים. אף אחד לא רוצה לחיות תחת קורת גג אחת עם חולדה, בעל החיים שכל כך הרבה סיפורי אימה מתהלכים סביבה.

אז מה עושים כאשר פוגשים חולדה בבית?

האמת היא שלא תמיד אפשר לעלות על זה כל כך מהר. החולדה מסתתרת היטב בפינות שונות בבית ורק בלילה היא יוצאת לחפש מזון. אם לא נפגשתם איתה 'פנים מול פנים' תצליחו עם הזמן לזהות את עקבותיה. החולדה תכרסם מוצרי מזון, היא תפתח אריזות של אוכל והתכולה תימצא מפוזרת, היא תשאיר אחריה גללים ובקיצור, די קשה יהיה שלא להבחין בקיומה.

לאחר שאתם יודעים על הימצאותה של האורחת הבלתי קרואה, עליכם לעשות מעשה על מנת להרחיק אותה.

הדברה חולדות – האם כדאי להרעיל אותן?

אנשים רבים חושבים מיד על הרעלת חולדה אז נכון שזוהי בדרך כלל פעולה אפקטיבית. כי חולדה שתאכל מזון מורעל, תמות תוך זמן קצר. הבעיה היא שהשיטה הזו היא לא תמיד יעילה ויש בה גם לא מעט סיכונים.

ראשית, ההרעלה היא לא מיידית. כך שאי אפשר לצפות את הזמן ואת המקום בו תמות החולדה. היא יכולה למות באזורים בהם לא תהיה לכם גישה כמו במעמקי חריצים בקיר או מתחת למרצפות. במצב כזה עלול להתפשט ריח רע וחזק בבית.

מעבר לך, היות ומדובר בבעל חיים גדול יחסית, יהיה צורך בכמות גדולה של רעל. דבר שעלול לסכן מאוד את דיירי הבית ובעיקר ילדים קטנים או חיות מחמד.

אם מדובר בשטחים חקלאיים במקרים של מכת חולדות, ההרעלה תהיה אולי יעילה בתחילה אך החולדות הן חכמות. הן מקשרות בין פגיעה בחולדה אחרת לאחר אכילת מזון מורעל וזה יגרום להם להימנע מלאכול את הפיתיונות המורעלים.

מלכודות יעילות

ישנו גם השימוש הרווח במלכודות לצורך לכידת החולדות. יש את מלכודות הדבק שנראות כמו שטיח אך החולדה נדבקת אליה בלי יכולת לברוח. מדובר במלכודת לא הומאנית הגורמת סבל רב לחולדה ועל כן רבים מבקשים להימנע משימוש במלכודת הזו.

ישנה מלכודת קפיץ שהיא מהירה מאוד. היא ממיתה את החולדה כמעט ללא כל סבל.

ישנן מלכודות נוספות כמו מלכודת גז או מלכודת חשמל שהן גם יעילות ומהירות.

מרחיקים את החולדות

האמת היא שתמיד עדיף להרחיק את בעלי החיים באופן טבעי בלי להזדקק לכימיקלים שונים או מלכודות כיום ישנה העדפה מצד רוב המדבירים לעשות שימוש במלכודות הללו בגלל היעילות הגבוהה שלהם בהרחקת החולדות.

  • הדברה אלקטרונית – זוהי שיטה מתקדמת המבוססת על השמעת רעשים בתדרים שפוגעים בשלווה של החולדות.

מדובר בתדרים שאוזן האדם אינה שומעת כל שהיא לא מפריעה לשגרת החיים. החולדות לעומת זאת לא מסוגלות לסבול את הרעש הזה ועל כן הן יוצאות באופן טבעי מהבית ומחפשות לעצמן מקום חילופי.

  • מלכודות כלוב – אפשר לעשות שימוש במלכודות כלוב שלא יפגעו בחולדה אלא ילכדו אותה בפנים ואחר כך אפשר יהיה לשחרר אותן לטבע בשטח פתוח.
  • חתול – האויב הטבעי של החולדה הוא החתול. עצם ההימצאות של החתול בבית ירתיע את החולדות מלהיכנס למקום.
  • שמירה על הניקיון – איטום פתחי ביוב, סילוק שיירי מזון ושמירה על הניקיון ימנעו את הופעת החולדות.

אם נתקלתם בבעיית חולדות בבית, בחצר, או בביוב שלכם – אנו בסופר הדברה נשמח לעזור לכם לפתור את הבעיה מהשורש במחיר נגיש לכל כיס, ועם מקסימום מקצועיות.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: