pexels-roger-brown
צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה

צוות סופר הדברה הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם ההדברות

הדברה בפתח תקווה, מדביר בפתח תקווה מחיר החל מ150 ש״ח בלבד

בכל מה שקשור לנושא ההדברה יש מעט בלבול. יש היום הרבה המצדדים בעד הדברה ביולוגית או הדברה אקולוגית כאשר הם טוענים כי מדובר בהדברה יעילה במיוחד שלא גורמת נזקים סביבתיים והיא עדיפה פי כמה על פני ההדברה הכימית הנעשית באמצעות חומרי הדברה רעילים. אבל מה אנחנו צריכים לדעת כשאנחנו רוצים לבחור שירותי הדברה בפתח תקווה?

אז נכון שזה בהחלט יכול להוות תחליף מצוין להדברה הרגילה כאשר היא הרבה פחות מסוכנת והרבה יותר ידידותית לסביבה. אך חשוב לזכור כי ההדברה הטבעית היא לא כל כך מהירה. היא דורשת סבלנות עד שמתחילים לראות את התוצאות של ההדברה, היות והפעולה היא טבעית ואיטית אך היא בהחלט יסודית. כאשר כבר יש תוצאות, הן עשויות להישמר לאורך זמן.

איך מבצעים הדברה בפתח תקווה באמצעים טבעיים?

כאשר מדובר בהדברה טבעית, זה יהיה מאוד שונה בין המינים והזנים השונים של בעלי החיים.

  • הדברה טבעית של מכרסמים – נתחיל עם בעל החיים הדוחה ביותר, במיוחד כשהוא פולש לתוך הבית – החולדה. החולדה כמו גם שאר מיני העכברים גורמים למטרד לא פשוט כאשר הם פולשים אל השטח שלנו. אם זה בשטחים חקלאיים ואם זה בתוך הבית. החולדות והעכברים מכרסמים כמעט כל מה שנקלע לעיניהם. כדי להרחיק אותן באופן טבעי אפשר להניח מלכודת כלוב, בניגוד למלכודת דבק או מלכודת קפיץ שנועדו לפגוע ואפילו להרוג את החולדה. המלכודת לוכדת את העכבר או החולדה ואחר כך אפשר לשחרר אותו בטבע.

 ישנה שיטה נוספת להדברה בפתח תקווה של מכרסמים שהיא הדברה אלקטרונית הנעשית באמצעות מכשיר המשמיע קולות בתדרים שמאוד לא נוחים לעכברים. באופן אוטומטי הם מתרחקים ומחפשים מקום חילופי.

  • הדברה טבעית של זוחלים – אם מדובר בנמלים לדוגמא, הן יוצאות לחפש את מזונן וכל מקום בו הם מוצאים אוכל או גרגירי מזון, כשיר בעיניהן. לכן נמצא אותן מטיילות על השיש במטבח, בתוך ארונות ואפילו בתוך כלי האוכל שלנו. על מנת להרחיק את הנמלים, אפשר להניח מאכלים או חומרים שונים הדוחים את הנמלים וגורמים להם לחפש לעצמם מקומות חילופיים. מדובר בתבלינים שונים כמו קינמון, פלפל שחור, עלי דפנה וכדומה, אלו פועלים בהצלחה מרובה בהרחקת הנמלים.
  • הדברה טבעית של יונים – ניתן לקרוא לזה גם הרחקת יונים. היונים אף הם ידועים כמפגע מטריד ומציק במיוחד. כאשר היונים מחליטות לקנן במסתור הכביסה או שהמרפסת שלנו סתם כך מוצאת חן בעיניהם, הם יתחילו להופיע בהמוניהם ולהותיר אחריהם הרבה לכלוך. יש הטוענים שהיונים אף אחרים על העברת כינים ומחלות.

את היונים אפשר גם כן להרחיק באמצעים טבעיים כמו רשתות, דוקרנים או כל מה שיגרום להם לחפש מקום אחר. ניתן גם להשתמש בשיטות הרחקת יונים עשה זאת בעצמך.

 למעשה לכל בעיה אפשר תמיד לנסות בראש ובראשונה את הדרך הטבעית לפי שפונים אל ההדברה הכימית המסורתית.

לפי שאתם מדבירים את הבית

אם החלטתם בכל זאת ללכת על הדברה כימית או שאתם עושים את זה באמת מחוסר ברירה, חשוב שתבדקו היטב לפני שאתם מפקידים בידי אי מי את העבודה.

חובה לבדוק את הפרמטרים הבאים:

עבודה בטוחה – לפני הכול, חשוב לזכור כי בכל מה שקשור להדברה בפתח תקווה, חובה לוודא כי היא נעשית על ידי אנשי מקצוע שיש להם את הידע והניסיון בביצוע נכון ובטוח של ההדברה. מבלי לסכן את דיירי הבית, את הילדים הקטנים או את חיות המחמד. כבר אירעו יותר מידי אסונות ופגיעות בנפש בעקבות הדברות לא אחראיות.

עבודה עם ניסיון – הדברה שנעשית על ידי איש מקצוע מנוסה תהיה הדברה יעילה כי איש מקצוע מנוסה ידע להתאים את החומרים הנכונים בהתאם לבעיה.

אז אם אתם מחפשים שירותי הדברה בפתח תקווה, אנו בסופר הדברה נשמח לעזור לכם. נשמח לתרום מהניסיון והמקצועיות שצברנו במשך יותר מ20 שנות ניסיון בעולם ההדברה.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: